MOSS WALLS

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”MOSS WALLS – ŚCIANY Z MCHU” font_container=”tag:h2|font_size:20px|text_align:left” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:600%20bold%20regular%3A600%3Anormal”][vc_column_text]Ekskluzywne rozwiązanie projektowe do stworzenia zielonej ściany – ogrodu wertykalnego, dopasowanego do każdej wielkości. Idealnie sprawdzi się w domu, biurze, spa, hotelu, restauracji
lub w innej przestrzeni publicznej. Kompozycje, które wprowadzą unikalny, nowoczesny, a przede wszystkim naturalny akcent do każdego wnętrza.

Ściana z mchu to idealne rozwiązanie dla osób szukających roślin nie wymagających żadnej pielęgnacji, nawadniania i światła. Nie można wystawiać mchu na bezpośrednie działanie promieni słonecznych oraz wody.

Mchem można pokrywać bardzo duże powierzchnie ścian, jak również małe fragmenty
lub elementy dekoracyjne, tworząc obrazy lub zielone graffiti. Ściany z mchu sprawdzają
się świetnie w nowoczesnych wnętrzach. Pasują idealnie do minimalistycznych przestrzeni
i skandynawskiego stylu. Mech nada klasycznemu wnętrzu unikalnego charakteru.

Panele z mchu montowane są bezpośrednio do ściany lub na specjalnie przygotowanych modułach. Dodatkowo jest możliwość dodania do kompozycji stabilizowanej trawy lub paproci.

Zielone ściany z mchu i stabilizowanych roślin są w 100% naturalne, bezpieczne dla ludzi
i zwierząt. Materiały używane do stabilizacji roślin są przyjazne dla środowiska, ponad 70%
to gliceryna. Dodatkowo rośliny są odporne na działanie grzybów i owadów.
Jedyną rzeczą jaką trzeba zapewnić to wilgotność powietrza od 35% do 65%.

Oferujemy chrobotka reniferowatego oraz mech leśny – płaski lub gąbczasty.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

mech_wybor
mech
chrobotek
1
6
4
5
6
7
66
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]