Nasza oferta

Projekty ogrodów i terenów zieleni

Więcej

Oferujemy szeroki zakres usług projektowych dostosowany do indywidualnych oczekiwań i potrzeb inwestorów.

Niezależnie od tego, czy szukasz jedynie inspiracji i porad w kwestii pielęgnacji ogrodów i zieleni, potrzebujesz kogoś, kto zbuduje Twój nowy ogród od podstaw, czy chcesz przeorganizować istniejący projekt – możesz na nas liczyć.

Projektowanie oraz aranżacja tarasów i balkonów

Więcej

Projekty tarasów i balkonów zawsze dostosowujemy do Twoich oczekiwań i możliwości. Nawet, jeśli do dyspozycji masz naprawdę niewielką przestrzeń, bez problemu zaaranżujemy ją w estetyczny i funkcjonalny sposób. Idealnie dobierzemy rodzaj nawierzchni oraz mebli i dopasujemy do tego wyjątkowe dodatki.

Dla Twojej wygody wybierzemy najlepszy system nawadniania roślin, a całości dopełni doskonale dobrane oświetlenie, które będzie pełnić funkcję praktyczną
i dekoracyjną.

Realizacje ogrodów

Więcej

Zajmujemy się nie tylko samymi projektami ogrodów, ale działamy także na późniejszych etapach. Wykonamy Twój ogród marzeń od podstaw, a każdy etap prac jest przez nas starannie nadzorowany. Zajmiemy się wszelkiego rodzaju roślinnymi nasadzeniami – zarówno drzew, krzewów, jak i bylin oraz wszelkich roślin ozdobnych.

Możesz mieć pewność, że każda roślina będzie najwyższej jakości, ponieważ sadzonki pozyskujemy wyłącznie od najlepszych i sprawdzonych szkółek roślin ozdobnych – zarówno tych z Polski, jak zza granicy.

Pielęgnacja ogrodów

Więcej

Zajmiemy się dokładnie tym, czego potrzebujesz. Możesz skorzystać z naszej jednorazowej pomocy przy Twoim ogrodzie lub podjąć z nami stałą współpracę w formie abonamentu z zakresu pielęgnacji ogrodu.

Dzięki temu Twoja oaza zieleni będzie pod stałą, profesjonalną opieką, a Tobie pozostanie jedynie korzystać z jej uroków.

Zielone ściany i dachy

Więcej

Wykonujemy projekty i aranżacje ogrodów wertykalnych, które są niezwykłym sposobem na aranżację ścian. Taką zieloną ścianę możesz mieć zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu. Jest to wyjątkowy sposób na ożywienie otoczenia i poprawienie klimatu – wśród zieleni odpoczywa się najlepiej.

Zajmujemy się także projektowaniem i zakładaniem zielonych dachów, które obecnie stanowią wiele funkcji. Ogród na dachu nie tylko sprawi, że Twój budynek będzie wyglądał naprawdę atrakcyjnie, ale także przyczyni się do lepszej izolacji akustycznej i termicznej pomieszczeń. Pozytywnie wpływa również na czystość powietrza, co w obecnych czasach jest niezwykle istotne.

Zieleń we wnętrzach

Więcej

Wykonujemy aranżacje i projekty zieleni we wnętrzach prywatnych, firmach, restauracjach, hotelach, pensjonatach oraz obiektach użyteczności publicznej.

Starannie dobieramy każdą roślinę, donice
oraz systemy nawadniania, aby wszystko tworzyło spójną i funkcjonalną całość. Końcowy efekt będzie cieszył oko każdego dnia, a przy tym nie będzie żadnych trudności we właściwej i regularnej pielęgnacji wszystkich roślin.

Garden staging

Więcej

Posiadasz już ogród lub taras i chcesz, żeby zachwycał swoim wyglądem na co dzień? Pomożemy Ci wykonać wyjątkową aranżację Twojej przestrzeni, a wszystko to za pomocą odpowiednio dobranych dodatków, mebli
i tekstyliów. Dobrze dobrane akcesoria potrafią całkowicie odmienić wygląd tego, co już dobrze znasz.

Zajmujemy się także wypożyczaniem roślin na różnego rodzaju przyjęcia – to również doskonały sposób na urozmaicenie przestrzeni.

Nadzory

Więcej

Wykonujemy nadzory i kontrole na budowie. Czuwamy nad każdym etapem realizacji, aby wszystko poszło prawidłowo i zgodnie z założonym projektem.

Inwentaryzacje

Więcej

Przeprowadzamy inwentaryzacje dendrologiczne, opracowujemy wnioski o wycinkę i wykonujemy analizy stanu zadrzewienia.

Tworzymy operaty pielęgnacyjne, ekspertyzy dendrologiczne oraz projekty zarządzania zadrzewieniem, które są niezbędne przy realizacji inwestycji.

Doradztwo

Więcej

Chętnie dzielimy się swoją wiedzą, którą zdobyliśmy podczas wielu zleceń dla naszych klientów. Doradzimy Ci w każdej kwestii pielęgnacji Twojego ogrodu.

Tworzymy projekty zarządzania terenami i prowadzimy monitoringi stanu zieleni.

Skontaktuj się z nami